Yasal Uyarı

Çocukendokrin.net  web sitesi dernek çocuk,ergen ve ailelerini çocuk endokrin,  ergenlik ve sağlık konularında bilgilendirmek için hazırlanmış bir eğitim ve iletişim sitesidir.

Bu site hasta haklarına saygı ve bilimsel etik kurallar çerçevesinde,resmi gazetenin 07.09.1990 tarih ve 20628 sayı ile duyurulan tıbbi tanıtım yönetmeliği esaslarına bağlı olarak faaliyet gösterecektir. Çocukendokrin.net  web sitesinin içerdiği bilgiler sadece hasta ailelerini bilgilendirmek içindir, tedavi yönlendirilmesi ve tedavi şeklini kesinlikle belirtmez.

 

Çocukendokrin.net  web sitesinin doğru ve güncel bilgiler içermesi bu konuda faaliyet gösteren akademik bilgi birikimine sahip uzmanların desteklerine dayanmaktadır. Buna rağmen, Çocukendokrin.net  web sitesi buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

 

Çocukendokrin.net  web sitesi veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle Çocukendokrin.net  web sitesinin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Çocukendokrin.net  web sitesine konuk yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, forum aracılığı ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site ve ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site editörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen yazarlara, görüş ve düşünceleri aktaranların kendilerine aittir.

 

Çocukendokrin.net  web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı fikir ve sanat hükümlerine ve site editörünün iznine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama,nakletme veya eğitim ve iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle kaynak gösterilmek suretiyle yapılabilir. Kullanıcılar bu yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz kabul etmiş sayılırlar.